Jeśli cierpisz z powodu łupieżu, to wiesz, jaki wpływ może on mieć nie tylko na włosy i skórę głowy, ale też na samopoczucie, samoocenę i pewność siebie.

Życie z łupieżem może być stresujące i wpływać na wszystkie obszary życia, zaczynając od koloru i stylu noszonych ubrań, a kończąc na poczuciu pewności siebie w relacjach towarzyskich. Czasami możesz mieć wrażenie, że łupież Cię pokonał, ale istnieje proste i godne zaufania rozwiązanie, na którym możesz polegać w walce z łupieżem.

Uwolnij się od łupieżu

Szampon leczniczy Nizoral® może pomóc Ci uwolnić się od łupieżu i rozpocząć nowe życie bez ograniczeń. Nizoral® pomaga w walce z łupieżem już od ponad 30 lat. W odróżnieniu od kosmetycznych szamponów przeciwłupieżowych Nizoral® nie tylko eliminuje widoczne objawy łupieżu, ale leczy podstawową przyczynę łupieżu, zwalczając grzyby, które go powodują. Stosuj Nizoral® dwa razy w tygodniu do mycia włosów i skóry głowy, aby móc w końcu cieszyć się wolnością od łupieżu. Odpowiedni i bezpieczny dla wszystkich rodzajów włosów, Nizoral® jest łagodny dla włosów i może być stosowany do włosów poddawanych koloryzacji, zabiegom chemicznym oraz na włosach siwych. Spraw, aby łupież stał się przeszłością i odzyskaj pewność siebie, wybierając szampon Nizoral® do leczenia podstawowej przyczyny i przyniesienia ulgi swędzącej, podrażnionej i łuszczącej się skórze głowy.


Czym jest ketokonazol?

Substancja czynna zawarta w szamponie Nizoral® – ketokonazol, sprawia, że szampon jest skuteczny nie tylko w leczeniu podstawowej przyczyny łupieżu, ale też w łagodzeniu widocznych objawów łupieżu takich jak świąd i podrażnienie skóry, jak i zapobieganiu nawrotom łupieżu. Ketokonazol to lek przeciwgrzybiczy stosowany w leczeniu łupieżu i łojotokowego zapalenia owłosionej skóry głowy oraz najczęściej przepisywana substancja przeciwłupieżowa na świecie.

Ketokonazol leczy podstawową przyczynę łupieżu, zabijając grzyby wywołujące łupież. Pomaga chronić skórę głowy przed późniejszymi nawrotami, silnie wiążąc się z naturalnym białkiem znajdującym się we włosach. W związku z tym, ketokonazol pozostaje aktywny i działa między zastosowaniami szamponu Nizoral®. Stosuj szampon Nizoral® tylko dwa razy w tygodniu, aby w końcu cieszyć się życiem bez łupieżu. Szampon leczniczy Nizoral® można stosować do leczenia osób cierpiących z powodu łupieżu o nasileniu łagodnym do ciężkiego. Ketokonazol pozostaje aktywny na skórze do siedmiu dni, co pomaga w walce z uporczywym łupieżem. Udowodniono klinicznie jego wyższość nad szamponem zawierającym w swoim składzie pirytionian cynku w leczeniu ciężkiej postaci łupieżu w ciągu czterech tygodni.

Dlaczego wybrać Nizoral®?

Może Ci się wydawać, że wszystkie szampony przeciwłupieżowe są takie same, ale istnieje duża różnica między szamponem Nizoral®, a innymi szamponami przeciwłupieżowymi. Po pierwsze, szampon Nizoral® to szampon leczniczy zawierający substancję czynną ketokonazol, aby dotrzeć do podstawowej przyczyny problemu jakim jest łupież i wyleczyć jego przyczynę, a nie tylko objawy.  Nizoral® przynosi szybką ulgę od objawów towarzyszących łupieżowi, takich jak: świąd, podrażnienie i łuszczenie się skóry głowy, jednocześnie zabijając grzyby, które go powodują.